Emniyet Müdürü Uzunkaya’dan veda ziyareti

21 Mart 2018 Çarşamba

Antalya İl Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Davut Çetin’i ziyaret etti.


Emniyet Müdürü Uzunkaya’dan veda ziyareti

Nisan ayında emekliye ayrılacak olan Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya’ya görev yaptığı süre boyunca kente yaptığı katkılardan dolayı teşekkür eden Başkan Davut Çetin, “Emniyet Müdürümüz göreve geldiği günden bu yana başta kent güvenliği olmak üzere çok önemli çalışmalar yaptı” dedi. Uzunkaya’nın yalnızca Türkiye’nin değil dünyanın en önemli turizm destinasyonlarından birinde zor bir görev üstlendiğini de ifade eden Başkan Davut Çetin, “Bir buçuk yılı aşkın bir süre boyunca birçok ortak toplantının içerisinde yer aldık. Kendisi ile uyum içerisinde çalıştık. Antalya’ya yaptığı hizmetlerden dolayı bir kez daha teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

ATSO

Görev süresini Antalya gibi bir kentte yapmış olmaktan dolayı mutlu olduğunu belirten Antalya İl Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya, “Antalya önemli bir kentimiz. Ülkemizin en önemli turizm kenti. Bende görev sürem içerisinde kentimizin hiçbir şekilde zarar görmemesi için çalıştık. Antalya’da herhangi bir sorun yaşamadıysak tüm teşkilatımızın özverili çalışmasının bir ürünüdür” dedi.

Uzunkaya son olarak önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek olan ATSO seçimlerinde de Başkan Davut Çetin’e başarılar diledi.

ATSO

Görüşmenin sonunda Başkan Davut Çetin, Antalya İl Emniyet Müdürü Uzunkaya’ya ATSO Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri tarafından yapılan suluboya Kaleiçi tablosunu hediye etti.

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2019 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination