ANSİAD ve TSYD’den ATSO’ya nezaket ziyareti

21 Mart 2018 Çarşamba

Antalya Sanayici İş Adamları Derneği (ANSİAD) ve Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Antalya Şubesi yeni yönetimleri Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Davut Çetin’e nezaket ziyaretinde bulundu.


ANSİAD ve TSYD’den ATSO’ya nezaket ziyareti

Geçişte olduğu gibi ortaklıklarımız sürecek

ANSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Sadi Kan, Yönetim Kurulu Üyeleri Tülin Özkan, Akın Akay Akıncı, Rana Demirer, Ali Bal ve Sarper Dermut’un katıldığı görüşmede Başkan Davut Çetin, derneğin yeni yönetimine başarılar diledi. ANSİAD’ın Antalya için önemli bir STK olduğunu ifade eden Başkan Davut Çetin, “ANSİAD ile her zaman ortak projelerin içerisinde yer aldık. Geçmişte olduğu gibi bu çalışmalarımız gelecekte de devam edecek” dedi. ANSİAD’ın projelerini yakından takip ettiklerini de söyleyen Başkan Davut Çetin, “Sadi Kan Başkan ve yönetiminin de aldığı bayrağı çok daha ileriye götüreceğinden şüphem yok” şeklinde konuştu.

ATSO

Başkan Davut Çetin’in ardından söz alan ANSİAD Başkanı Sadi Kan, yeni yönetim kurulu olarak çalışma ve projeleri hakkında bilgiler verdi. Geçmişte ATSO ile pek çok ortak proje yaptıklarını da ifade eden Kan, bu ortaklığın her zaman süreceğini ifade etti.

Başkan Sadi Kan, görüşmenin ardından ATSO Başkanı Davut Çetin’e Zeytinpark ürünlerinden oluşan bir paket hediye etti.

ATSO

Antalya Türkiye’nin en önemli spor kentlerinin başında geliyor

TSYD Antalya Şubesi’nde geçtiğimiz günlerde yapılan seçim sonrasında göreve gelen Şube Başkanı Şifa Çiçek ve Yönetim Kurulu Üyelerini ağırlayan Başkan Davut Çetin, Antalya’nın Türkiye’nin en önemli spor kentlerinden biri olduğunu söyledi. Kentin pek çok anlamda önemli spor yatırımlarının olduğunu ifade eden ATSO Başkanı Davut Çetin, “Antalya’da yapılan spor organizasyonlarının duyurulmasında ve tanıtılmasında TSYD’nin büyük önemi var. Bu açıdan sizlere büyük görev düşüyor” şeklinde konuştu.

ATSO

ATSO’nun 11 yıldır devam ettirdiği Cumhuriyet Kupası Yelken Yarışları’nın kent için önemli bir spor organizasyonu olduğunu dile getiren TSYD Antalya Şube Başkanı Şifa Çiçek, “Bundan sonra ATSO ile birlikte bu ve buna benzer organizasyonların içerisinde yer almak isteriz. ATSO’nun burada genç sporculara verdiği destek oldukça önemli. Umarız daha uzun yıllar devam edecek bir organizasyon olacaktır” dedi. TSYD Antalya Şubesi olarak önümüzdeki dönem hedeflerini ve projelerini de aktaran Çiçek, görüşmenin sonunda Başkan Davut Çetin’e günün anısına TSYD Antalya Şubesi adına bir tabak hediye etti.

ATSO

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2019 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination