ATSO Yönetiminde Görev Dağılımı Yapıldı

18 Nisan 2018 Çarşamba

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu’nda görev dağılımı yapıldı. Başkan Yardımcıları Mızrab Cihangir Deniz ve Mustafa Atılgan, Sayman Üye ise Ayhan Kızılsavaş olarak belirlendi.


ATSO Yönetiminde Görev Dağılımı Yapıldı

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası’nın geçtiğimiz hafta yapılan seçimler sonucunda göreve gelen Yönetim Kurulu Üyeleri, Kepez 2. İlçe Seçim Kurulu Başkanı Mustafa Köse’yi ziyaret ederek mazbatalarını aldılar.

ATSO Başkanı Davut Çetin ve Yönetim Kurulu Üyeleri mazbatalarını aldıktan sonra Oda’da ilk yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdiler.

ATSO Başkanı Davut Çetin, Yönetim Kurulu üyeleri arasında görev dağılımının yapıldığı toplantı sonucunda Başkan Yardımcılıklarına Mızrab Cihangir Deniz ve Mustafa Atılgan’ın, Sayman Üyeliğe ise Ayhan Kızılsavaş’ın getirildiğini bildirdi.

Yeni yönetim kurulunun ATSO ve Antalya için hayırlı olmasını dileyen Başkan Davut Çetin, 136 yıllık köklü tarihe ve güçlü bir kurumsal yapıya sahip olan ATSO’nun yeni yönetiminin devir aldığı çıtayı çok daha yukarılara taşımak için var gücü ile çalışacağını kaydetti.

Böylece ATSO Yönetim Kurulu’nda nihai görev dağılımı şu şekilde gerçekleşmiş oldu; Davut Çetin (Başkan), Mızrab Cihangir Deniz (Başkan Yardımcısı), Mustafa Atılgan (Başkan Yardımcısı), Ayhan Kızılsavaş (Sayman Üye), Erol Erkan (Üye), Nilay Akbaş Tarakçı (Üye), Cahit Şahin (Üye), Mustafa Ayanoğlu (Üye), Zeki Erdoğan (Üye), Hüseyin Eroğlu (Üye), Murat Totoş(Üye).

ATSO

ATSO

ATSO

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2019 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination