Davut Çetin TOBB yönetiminde

15 Mayıs 2018 Salı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin bugün gerçekleştirilen seçimli 74’üncü Genel Kurulu’nda Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Davut Çetin, Rifat Hisarcıklıoğlu’nun yeniden güven tazelediği seçimlerde TOBB Yönetim Kurulu Üyeliğine seçildi.


Davut Çetin TOBB yönetiminde

TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi’nde yapılan seçimli Genel Kurul’da TOBB Delegeleri’nin oyları ile belirlenen yönetim kurulu listesinde ATSO Başkanı Davut Çetin’in yanı sıra şu isimler yer aldı;

Salih Zeki Murzioğlu (Samsun TSO Başkanı) Cengiz Günay (Tekirdağ TSO Başkanı) Oğuzhan Ata Sadıkoğlu (Malatya TSO Başkanı) Selçuk Öztürk (Konya TO Başkanı) Mahmut Özgener (İzmir TO Başkanı) Öztürk Oran (İstanbul TO Başkanı) Ayhan Zeytinoğlu (Kocaeli SO Başkanı) Zeki Kıvanç (Adana SO Başkanı) Ali Kopuz (İstanbul TB Başkanı) Faik Yavuz (Ankara TB Başkanı) Özer Matlı (Bursa TB Başkanı) Engin Yeşil (Diyarbakır TB Başkanı) Tamer Kıran (İMEAK Deniz TO Başkanı)

ATSO

Seçimlerin ardından açıklama yapan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Davut Çetin, kendisine destek veren TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ve bölge Oda ve Borsa Delegeleri başta olmak üzere tüm TOBB Delegelerine teşekkür etti. Aldığı görevin kendisine getirdiği sorumluluğun bilincinde olduğunu ifade eden Başkan Davut Çetin, “Bugün ülkemizin en önemli iş örgütü olan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin Genel Kurulu’nda gösterilen teveccüh ile yönetim kurulu üyesi olarak seçilmekten büyük bir mutluluk duyuyorum. Kentimiz ve ülkemiz için çalışmalarımızı artık TOBB Yönetimi’nde de sürdüreceğiz. Bu seçimin herkese hayırlı olmasını diliyor, benimle birlikte yönetim kuruluna seçilen tüm başkanlarımıza yeni görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2019 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination