ATSO Başkanı Davut Çetin: Gelecek, Gençlerin Ellerinde Yükselecektir

19 Mayıs 2018 Cumartesi

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Davut Çetin, “Antalya Ticaret ve Sanayi Odası olarak gençlerimizin yaratıcı ve yenilikçi yönlerini destekleyecek, girişimcilik ruhlarını canlandıracak projeleri bugüne kadar hep destekledik, bundan sonra da desteklemeye devam edeceğiz. Türkiye’yi geleceğe taşıyacak olan gençlerimize olan güvenimiz tamdır” dedi.


ATSO Başkanı Davut Çetin: Gelecek, Gençlerin Ellerinde Yükselecektir

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Davut Çetin, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Davut Çetin mesajında şunları kaydetti;

“Bugün, Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Kurtuluş Savaşı için Samsun’a ayak bastığı ve Türk Milleti’nin büyük uyanışını harekete geçirdiği, toprakları düşman kuvvetlerince işgal edilen ülkemizi kurtaracak ulusal egemenlik mücadelesinin başladığı 19 Mayıs 1919’un yıldönümüdür.

Atatürk, ecdadımızın canlarını ortaya koyarak kurdukları Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ni Türk gençlerinin çalışkanlığına ve azmine emanet etmiştir.

Nitekim gençlerimiz, geleceğe umutla bakmamızı sağlayan en büyük gücümüzdür. Geleceğimizi Türk gençliği şekillendirecektir ve gelecek gençliğin ellerinde yükselecektir. Gençlerimizin de bu büyük sorumluluğun bilincinde olduklarına inanıyorum.

Türk özel sektörü olarak bizler de Büyük Önder’in ‘Türk, öğün, çalış, güven’ sözünü aklımızdan çıkarmayıp canla başla çalışarak ülkemizi Atamızın hedeflediği Türkiye hayaline kavuşturmayı bir görev biliyoruz. Antalya Ticaret ve Sanayi Odası olarak da gençlerimizin yaratıcı ve yenilikçi yönlerini destekleyecek, girişimcilik ruhlarını canlandıracak projeleri bugüne kadar hep destekledik, bundan sonra da desteklemeye devam edeceğiz. Türkiye’yi geleceğe taşıyacak olan gençlerimize olan güvenimiz tamdır.

Bu duygu ve düşüncelerle 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımızı kutluyor, Büyük Önder Atatürk’ü ve aziz şehitlerimizi sevgi, saygı ve özlemle anıyorum.”

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2019 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination