ATSO Başkanı Çetin’den Ramazan Bayramı Mesajı

13 Haziran 2018 Çarşamba

Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımlayan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Davut Çetin tüm İslam âleminin bayramını kutladı.


ATSO Başkanı Çetin’den Ramazan Bayramı Mesajı

Çetin yayımladığı bayram mesajında şunları kaydetti;

Mübarek Ramazan Ayı’nın ardından kavuştuğumuz bayram günleri, sevince, umuda ve kardeşliğe dair duygularımızı büyüten, aileleri biraraya getiren İslam dininin en özel günlerindendir. Bu özel günleri sevgiyi çoğaltmak ve hayata yayabilmek adına bir fırsat olarak görmeliyiz. Çünkü günlük hayattan siyasete, iş hayatından özel hayatımıza kadar her alanda sevgiyi, kardeşliği, yardımlaşmayı, birlikte iş yapma kültürünü hayatımıza yansıtabildiğimiz ölçüde refah, huzur, mutluluk dolu bir geleceğe yürüme imkânına kavuşuruz.

Bu Ramazan Bayramı’nı da her yıl olduğu gibi Antalya’da tatilde geçirecek yüzbinlerce vatandaşımız ve aynı zamanda yabancı konuklarımızla birlikte idrak edeceğiz. Turizmdeki daralmayı geride bırakan turizmcilerimizin ve esnafımızın da ekonomik anlamda bayram sevinci yaşayacağını umuyorum. Bayramın üyelerimize, işlerinde bereket getirmesini; bereketin, birlikte çalışma ve üretme kültürü ile tüm yıla yayılmasını diliyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle, tüm İslam âleminin, hemşerilerimizin ve tatilini Antalya’da geçiren konuklarımızın Ramazan Bayramı’nı kutluyor, bayramın ülkemize, ulusumuza ve tüm dünyaya barış, huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum.”

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2019 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination