Kentsel Dönüşüm Mevzuatı Bilgilendirme Toplantısı

12 Eylül 2013 Perşembe

Odamız 20. (İzolasyon, seramik ve sıhhi tesisat malzemeleri), 29. (Isıtma soğutma klima sistemleri, havuz ve su arıtma temini, yenilenebilir enerji kaynakları), 30. (İnşaat faaliyetleri), 31. (İnşaat malzemeleri), 43. (Mimarlık Faaliyetleri) ve 44. (Mühendislik) Grup üyeleri, ilgili Meslek Odaları ve yerel belediyelerin yetkililerinin katılımıyla, kentsel dönüşümle ilgili genel mevzuat ve uygulamada yapılması gereken hususların görüşüleceği bir toplantı yapılacaktır.


Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Şubesi teknik personeli Jeoloji Yük. Müh. Ahmet Uğurluay ile TMMOB Şehir Plancıları Odası Antalya Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Haşim Dikencik’in konuşmacı olarak katılacağı söz konusu bilgilendirme toplantısına katılımızı bekleriz.   

Toplantı Yeri:
Antalya Ticaret ve Sanayi Odası – Meclis Salonu (2. Kat)
Göksu Mah. Çevre Yolu Üzeri Gazi Bulvarı No: 531 Antalya

Tarihi ve Saati:
17 Eylül 2013 Salı / 14.00

Not: Toplantıya katılacak olan üyelerimizin aşağıda iletişim bilgileri sunulan personele isimlerini bildirmeleri rica olunur.

LCV : 314 37 34  Faks: 314 37 35
Meslek Komiteleri Müdürlüğü: F. Elvan Karadayı

 

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2018 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • Antalya Kadın Müzesi