13-14 Şubat 2017 FESTO TEDARİKÇİ GÜNLERİ

5 Ocak 2017 Perşembe

İstanbul Ticaret Odası ve Festo firması işbirliği ile 13-14 Şubat 2017 tarihinde İstanbul Ticaret Odası 5. Kat Fuaye Alanında Festo Tedarikçi Günleri etkinliği düzenlenecektir.


1990 yılından beri İstanbul Ticaret Odası bünyesinde faaliyet gösteren Türk Yan Sanayi Borsası’nın çalışmaları arasında önemli bir yer tutan "Tedarikçi Günleri” organizasyonları, yerli ve yabancı ana sanayicilerle ülkemizdeki yan sanayi firmalarını birebir buluşturarak aralarında güçlü bağlar kurulmasını ve her iki taraf içinde müşteri portföylerinin gelişmesini sağlamaktadır.Geçtiğimiz son iki yılda Bosch, MTU, Schneider Electric, Harman, Hitachi Europe, Türk Traktör, Roketsan, Toyota Material Handling, Girbau, Baier&Michels, B&M, Munters, Proficool Fans, Autoliv, Gates Powertrain, Stackpole, Canon Bretagne, Continental ve Schaeffler gibi dünyanın önde gelen küresel firmaları “Tedarikçi Günleri” organizasyonu ile ülkemize gelmiş ve ülkemizdeki yan sanayi firmaları ile 500’e yakın görüşme gerçekleştirmiştir.  

Otomasyon teknolojisinde dünyanın önde gelen firmalarından biri olan Festo firması Almanya merkezli olup,  Söz konusu organizasyon, firmanızın küresel ticarette daha etkin bir yer alması adına sizlere çok önemli bir fırsat sunmaktadır. Festo firması satınalma yetkilileri ile görüşmek istemeniz halinde ekte sunulan başvuru formunu doldurup en geç 13 Ocak 2017 tarihine kadar serap.alp@ito.org.tr e-posta adresine iletmeniz hususu bilgilerinize sunulur. 

İlgili Dosyalar :

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2018 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • Antalya Kadın Müzesi