UTİB TÜrkiye Tekstil ve Konfeksiyon Sektöründe Uluslararası Ar-Ge Proje Pazarı

20 Mart 2017 Pazartesi

Uludağ Tekstil İhracatçıları Birliği tarafından organize edilen UTİB Türkiye Tekstil ve Konfeksiyon Sektöründe Uluslararası AR-GE Proje Pazarı Zirvesi 27-28 Nisan 2017 tarihlerinde BUTEKOM Ar-Ge Merkezi DOSAB Mustafa Karaer Cad. Çiğdem 2 Sok. No:1/4 16245 Osmangazi / BURSA adresinde gerçekleştirilecektir.


Etkinlik Uludağ Üniversitesi, BUTEKOM Ar-Ge Merkezi ve çok sayıda yabancı araştırma merkezi ve Üniversite işbirliği ile gerçekleştirilecektir. Ar-Ge Proje pazarı etkinliği vasıtasıyla Tekstil ve Konfeksiyon Sektörü’nün yüksek katma değerli üretim yapabilmesi ihracatın sürdürülebilir kılınması hedeflenmektedir. Ar-Ge Projesi yapmak isteyen sanayi kuruluşlarının temsilcileri, yerli yabancı üniversite öğretim üyeleri ve Ar-Ge Merkezleri ile Teknopark araştırmacılarını bir araya getirerek Ar-Ge destek programlarına sanayi-üniversite, sanayi-sanayi, üniversite-üniversite, sanayi araştırma kurumu-üniversite ortak proje önerisi sunmaları amaçlanmaktadır.

 

İlgili üyelerimiz ayrıntılı bilgiye (www.utibargeprojepazari.com) adresinden ulaşabilirler.

 

 

Kobi ve Yatırım Destekleri Müdürlüğü

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2018 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • Antalya Kadın Müzesi