Devlet Desteklerine ilişkin tüm sorularınızın cevabı

18 Mayıs 2017 Perşembe

Odamız tarafından, üyelerimizin ticari faaliyetlerini geliştirmelerine yönelik verilen devlet desteklerinden yararlanmalarını sağlamak amacıyla, destek veren tüm kurumlarla işletmelerimizi buluşturacak olan “Antalya Devlet Destekleri Zirvesi” etkinliği düzenleniyor.


Devlet Desteklerine ilişkin tüm sorularınızın cevabı

Söz konusu etkinlik, 23 Mayıs 2017 Salı günü, 09.30-17.00 saatleri arasında, ATSO Atatürk Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Etkinliğe; Ekonomi, Gıda Tarım ve Hayvancılık, Bilim Sanayi ve Teknoloji, Kültür ve Turizm Bakanlıklarının yanı sıra, Akdeniz Üniversitesi, Uluslararası Antalya Üniversitesi, Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı, Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu’ndan temsilciler katılıyor.

Ayrıca, SGK İl Müdürlüğü, İŞKUR İl Müdürlüğü, KOSGEB İl Müdürlüğü, Kredi Garanti Fonu ve Türk Patent ve Marka Kurumu’ndan da uzmanların yer alacağı zirvede üyelerimiz, desteklere ilişkin tüm sorularına cevap bulabilecekler.

Destek kurumlarının stantlarında üyelerimiz, faydalanmak istedikleri destek programları hakkında konunun uzmanlarından bire bir bilgi alabilecek. Bunun yanında,  eş zamanlı olarak gün boyu düzenlenecek seminer programlarıyla da ihracat, istihdam ve Ar-Ge destekleri hakkında doğru bilgiyi, doğru kaynaklardan edinme fırsatına sahip olabilecekler.


Bilgi ve katılımlarınızı dileriz.

Etkinlik afişi için tıklayınız.
Program için tıklayınız.

Etkinlik sunumları ekte yer almaktadır.


KOBİ ve Yatırım Destekleri Müdürlüğü

Not: Etkinlik programımız ücretsizdir.

 

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2018 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • Antalya Kadın Müzesi