Dış Ticaret Danışmanlığı Programı

22 Haziran 2017 Perşembe

Odamız Dış Ticaret Kulübü faaliyetleri çerçevesinde üyelerimizin yurtdışında yeni pazarlara açılmalarını sağlamak amacıyla “Dış Ticaret Danışmanlığı Programı” gerçekleştirilecektir.


 

 

“Dış Ticaret Danışmanlığı Programı” ihracat yapmak isteyen, ihracata yeni başlamış, hali hazırda ihracat yapan ve ihracat pazarlarını çeşitlendirmek isteyen ve üretim yapan ATSO üyesi firmalara yönelik düzenlenmektedir.

 

Sözkonusu programa katılacak firmaların dış ticaret birimi olması, en az 1 yabancı dil bilen personelinin olması şartı aranmaktadır. Program en az 5 en fazla 10 firmanın katılımı ile gerçekleştirilecektir.

 

Dış Ticaret Danışmanlığı Programı 2 ay sürecek olup programa katılan her bir firmaya, danışmanlık firması tarafından 2 ay süresince her hafta 2½ saat firma merkezinde danışmanlık hizmeti sunulacak olup programın içeriği ekte sunulmaktadır (EK-1). “Dış Ticaret Danışmanlığı Programı”na katılım ücreti ise ayrıca bildirilecektir.


Bu çerçevede “Dış Ticaret Danışmanlığı Programı”na katılmak isteyen üyelerimizin ekte yer alan anketi (EK-2) doldurarak en geç 7 Temmuz 2017 tarihine kadar global@atso.org.tr adresine göndermeleri rica olunur.

AB ve Dış İlişkiler Müdürlüğü

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2018 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • Antalya Kadın Müzesi