Türkiye-İran İş Forumu ve Tahran Türk Ticaret Merkezi Açılışı (8–10 Temmuz 2017, Tahran)

28 Haziran 2017 Çarşamba

T.C. Ekonomi Bakanlığı koordinasyonu ve Türkiye İhracatçılar Meclisi TİM ile DEİK işbirliğinde, T.C. Ekonomi Bakanı Sayın Nihat Zeybekci’nin teşrifleri ile 9 Temmuz 2017 tarihinde Tahran’da, Tahran Türk Ticaret Merkezi açılışı ile Türkiye – İran İş Forumu ve ikili iş görüşmeleri gerçekleştirilecektir.


Pazar payımızın arttırılması ve her iki ülkeye yönelik yeni iş ve yatırım imkanlarının oluşturulması amacıyla düzenlenecek olan heyette inşaat malzemeleri, mobilya, ev tekstili ürünleri ve makine sektörleri başta olmak üzere uluslararası standartlara uygun ürünler imal ve ihraç eden firmaların katılımında fayda görüldüğü iletilmektedir.

Bu çerçevede, söz konusu heyete katılmak isteyen firmaların ekteki başvuru formunu eksiksiz doldurarak, en geç 29 Haziran 2017 Perşembe günü mesai bitimine kadar başvuruda bulunmaları, ayrıca, gerekli takibin yapılabilmesi amacıyla katılım teyitlerini adiblan@deik.org.tr adresine iletmeleri rica olunmaktadır.

Organizasyon kapsamında uçak biletleri (İstanbul–Tahran–İstanbul uçuşları özel uçak ile gerçekleştirilecektir), konaklama, toplantı ve transfer ile ilgili giderlerin karşılanmasını teminen firmaların, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Vakıfbank Şirinevler Şubesi (Şube Kodu:282), (IBAN No: TR63 0001 5001 5804 8000 9986 04) Dolar hesabına 1.240 USD (katılımcının iptal etmesi durumunda iadesiz) ödeme yapmaları gerekmektedir. Türk vatandaşları, İran’a yapacakları ziyaretlerinde 90 güne kadar vizeden muaftır.

AB ve Dış İlişkiler Müdürlüğü

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2018 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • Antalya Kadın Müzesi