Şehirde Alışveriş Var: Alışveriş Günleri/Antalya Shopping Days Başlıyor

29 Haziran 2017 Perşembe

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası ana sponsorluğunda, Antalya Tanıtım A.Ş. tarafından bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Antalya Alışveriş Günleri / Antalya Shopping Days, 7 Temmuz-22 Eylül 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.


Şehirde Alışveriş Var: Alışveriş Günleri/Antalya Shopping Days Başlıyor

Her 25 TL’lik alışverişe bir çekiliş hakkı
77 gün sürecek olan etkinlik kapsamında, kredi veya banka kartlarıyla 25 TL’lik alışveriş yapan her tüketici çekilişlere katılım hakkı kazanacak.

Tüketiciler, bankalar üzerinden yürütülecek çalışma ile yaptıkları harcama karşılığında herhangi bir başvuruya gerek kalmadan Milli Piyango İdaresi’nin izni ile gerçekleştirilen çekilişe katılabilecekler. Yalnızca, akaryakıt, vergi, harç, ceza ödemeleri, sigara ve alkollü ürün alımları için yapılan ödemeler kampanyaya dahil olmayacak.

Organizasyon süresince yapılacak olan harcamalar sonucunda şanslı katılımcılara, 7 otomobil, 7 televizyon, 7 tablet, 77 bisiklet, 777 basketbol topu hediye edilecek.

Tüm üyelerimize ve tüketicilere duyurulur.

Detaylı bilgi için iletişim:
Telefon: +90 242 314 38 33
Web:
http://antalyashoppingdays.com
E-posta: info@antalyadestination.com

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2018 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • Antalya Kadın Müzesi