ŞEHİRDE ALIŞVERİŞ VAR: Her 25 TL’lik Alışverişe 1 Çekiliş Hakkı Kazanın

6 Temmuz 2017 Perşembe

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası ana sponsorluğunda, Antalya Tanıtım A.Ş. tarafından bu yıl ikincisi düzenlenerek 7 Temmuzda başlatılan “Antalya Alışveriş Günleri / Antalya Shopping Days” 22 Eylül tarihine kadar devam edecek.


ŞEHİRDE ALIŞVERİŞ VAR: Her 25 TL’lik Alışverişe 1 Çekiliş Hakkı Kazanın

Alışveriş kampanyası ve farklı etkinliklerin yer alacağı 77 günlük organizasyon kapsamında yapılacak olan harcamalar sonucunda şanslı katılımcılara, 7 otomobil, 7 televizyon, 7 tablet, 77 bisiklet, 777 basketbol topu hediye edilecek.

KAMPANYAYA NASIL KATILIM SAĞLANIR?

İşyerleri Katılımı:
1.Kampanyaya katılım için herhangi bir başvuru gerekmemektedir. Sadece aşağıda listesi bulunan üye bankaların post cihazlarının işletmenizde bulunması yeterlidir.
2.Kampanyaya katılım için işletmenin Antalya ili ve ilçe sınırları içerisinde faaliyet göstermesi gerekmektedir.
3.Kampanya nakit harcamalar için geçerli değildir.
4.Akaryakıt, vergi, harç, ceza ödemeleri, sigara ve alkollü ürün alımları mevzuat gereği kampanyaya dahil değildir.
5.Kart sahibi, aşağıda listesi bulunan bankaların kredi/banka kartlarıyla 7 Temmuz - 22 Eylül tarihleri arasında yapacağı her 25 TL ve üzeri alışverişlerde otomatik çekiliş hakkı kazanacaktır.
6. Çekiliş öncesi bankalar kart sahiplerine ait çekiliş hakkı sayısını organizasyon komitesine bildirecek olup, çekiliş noter huzurunda Milli Piyango yetkilileriyle birlikte gerçekleştirilecektir.

Tüketici Katılımı:
1.Kampanyaya katılım için herhangi bir başvuru gerekmemektedir. Sadece aşağıda listesi bulunan üye bankaların kartlarından herhangi birine sahip olmanız yeterlidir.
2.Kampanyaya katılım için Antalya ili ve ilçeleri dahilinde kredi/banka kartlarıyla yapılacak alışverişler için geçerlidir.
3.Kampanya nakit harcamalar için geçerli değildir.
4.Akaryakıt, vergi, harç, ceza ödemeleri, sigara ve alkollü ürün alımları mevzuat gereği kampanyaya dahil değildir.
5.Kart sahibi, aşağıda listesi bulunan bankaların kredi/banka kartlarıyla 7 Temmuz – 22 Eylül tarihleri arasında yapacağı her 25 TL ve üzeri alışverişlerde otomatik çekiliş hakkı kazanacaktır. Herhangi bir şifre, SMS veya başvuruya gerek kalmadan kampanya sonunda bankalar tarafından çekiliş hakkı sayısı organizasyon komitesine bildirilecektir.
6.Çekiliş öncesi bankalar kart sahiplerine ait çekiliş hakkı sayısını organizasyon komitesine bildirecek olup, çekiliş noter huzurunda Milli Piyango yetkilileriyle birlikte gerçekleştirilecektir.

Tüm üyelerimize ve tüketicilere duyurulur.

Üye Bankalar:
Akbank, Aktif Bank, Albaraka Türk, Anadolu Bank, Deniz Bank, Fiba Bank, Garanti Bankası, HSBC Bank, ING Bank, ICBC Turkey Bank, Şeker Bank, Halk Bankası, Türkiye Vakıflar Bankası, Türkiye Ziraat Bankası, Ziraat Katılım Bankası, Turkish Bank, Turkland Bank, Türkiye Finans Katılım Bankası

Detaylı bilgi için iletişim:
Telefon: +90 242 314 38 33
Web:
http://antalyashoppingdays.com
E-posta:
info@antalyadestination.com

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2018 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • Antalya Kadın Müzesi