ATSO Kemer Temsilciliği’nde 32 Saatlik Uygulamalı KOSGEB Girişimcilik Eğitimi

7 Temmuz 2017 Cuma

Odamız, Antalya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü işbirliği ile “32 Saatlik Uygulamalı Girişimcilik Eğitim (UGE)” programının “ATSO Kemer Temsilciliği’nde” yapılması planlanmıştır. Eğitimin tamamına katılım zorunludur. Programı tamamlayan katılımcılara “Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Katılım Belgesi” verilecektir. KOSGEB, bu eğitimi alan ve "İş Planını" hazırlayan işletmesini yeni kurmuş girişimciye, (iş planını onayladığı takdirde) "Girişimci Desteği" vermektedir. Bu desteğin bir kısmı hibe olup, girişimci bu miktarı geri ödememektedir. Eğitim katılımcı sayısı 25 ile sınırlandırılmıştır. Eğitim öncesi katılımcılarla mülakat yapılacak olup, ekte belirtilen form doldurularak mülakat sırasında teslim edilmesi gerekmektedir.


Mülakat 28.08.2017 tarihinde 10.00-16.00 saatleri arasında “ATSO Kemer Temsilciği İrtibat Bürosu’nda” gerçekleştirilecektir.“32 Saatlik Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi" ise 05.09.2017-08.09.2017 tarihleri arasında Kemer Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Salon'unda gerçekleştirilecektir.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2018 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • Antalya Kadın Müzesi