TİSK 2017 Kurumsal Sosyal Sorumluluk Ödülleri

25 Ağustos 2017 Cuma

Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu'nun (TİSK) Geleneksel "Kurumsal Sosyal Sorumluluk Ödülleri" 2017 Yarışma Süreci Başladı.


Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu (TİSK)'ten alınan yazıda; Konfederasyonlarının,  kurumsal sosyal sorumluluk (KSS) alanında farkındalığı artırıp, şirketleri teşvik etmek amacıyla ilk olarak 2014 yılında düzenlediği ve her yıl tekrarlama kararı aldığı “TİSK Kurumsal Sosyal Sorumluluk Ödülleri” programının 2017 yılında da devam ettiği bildirilmektedir.

“TİSK 2017 Kurumsal Sosyal Sorumluluk Ödülleri” sürecinde ilgili başvuruların TİSK tarafından 17 Kasım 2017 tarihine kadar kabul edileceği bildirilmekte ve detaylı bilgiye www.tisk.org.tr ve http://csrforall.eu/tr/index.php adreslerinden ulaşılabildiği belirtilmektedir.

Ocak-Şubat 2018 döneminde düzenlenmesi öngörülen törenle ödüllerinin sahiplerini bulacağı programın duyuru metni ve başvuru formu aşağıda yer almaktadır.

Üyelerimize duyurulur.


Kurumsal İletişim Müdürlüğü

İlgili Dosyalar :

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2018 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • Antalya Kadın Müzesi