KOBİGEL – KOBİ Gelişim Destek Programı

20 Eylül 2017 Çarşamba

KOSGEB KOBİGEL – KOBİ Gelişim Destek Programı “Üretim ve İhracatta Teknoloji Seviyesi Yüksek, Katma Değerli Ürünlerin ve KOBİ’lerin Payının Arttırılması” Proje Teklif Çağrısı Bilgilendirme Toplantısı


 

KOSGEB imalat sanayiinde KOBİ’lerin desteklenmesi için “Üretim ve İhracatta Teknoloji Seviyesi Yüksek, Katma Değerli Ürünlerin ve KOBİ’lerin Payının Arttırılması” konulu proje çağrısına çıkmıştır.

Proje çağrısının hedef kitlesi, NACE REV2. Sınıflamasına göre; imalat sektöründeki KOBİ’lerdir. KOBI’lerin katma değerli ve ileri teknolojili ürün üretilebilmesi, ,digitalleşmesi ,4.sanayi devrimine hazırlanması, ihracat odaklı üretim yapısına geçişlerinin kolaylaştırılması için mühendislik ve tasarım becerilerinin geliştirilmesi  büyük önem taşımaktadır.

 

Proje çağrısı ile işletme başına 300.000 TL’ye kadar geri ödemesiz, 700.000 TL’ye kadar geri ödemeli olmak üzere toplam 1.000.000 TL’ye kadar destek verilebileceği belirtilmektedir.

 

Üyelerimizin bu yeni destek programından faydalanabilmeleri için   20 Eylül 2017  14:00-15:30  saatleri arasında,  Odamız Meclis Toplantı Salonu’nda. KOSGEB  Antalya Müdürü Kazım AKGÜN tarafından bir bilgilendirme toplantısı yapılacaktır.

                                                                        

 

İlgi duyan üyelerimizin  aşağıdaki iletişim bilgilerinden katılımlarını bildirmelerini rica ederiz.

 

 

Proje çağrısı ile ilgili  başvuru koşullarını içeren detaylı bilgi için tıklayınız.

 

 

 

KOBİ ve Yatırım Destekleri Müdürlüğü

 

Tel        : 0242 314 38 17 -18

E-posta : kobi@atso.org.tr

 

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2018 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • Antalya Kadın Müzesi