Yenilenebilir Enerji Kaynakları Eğitimi

29 Kasım 2017 Çarşamba

Odamız 24. Grup Meslek Komitesi’nin (Elektrik enerjisi, üretim, dağıtım ve ilgili hizmet faaliyetleri) talepleri doğrultusunda, üyelerine yönelik olarak, yenilenebilir enerji kaynakları (güneş, rüzgâr, jeotermal, hidrolik ve biyokütle enerjisi) alanlarında yatırım olanaklarının ele alınacağı ve uygulamacılara yönelik güneş enerjisi ile elektrik üretiminde çatı uygulaması konularında teorik ve pratik bilgilerin aktarılacağı eğitim programı günümüzde ve gelecekte enerji sektörünü yakından ilgilendiren gelişmelerin aktarılacağı eğitim bu açıdan büyük önem taşımaktadır.


Yenilenebilir Enerji Kaynakları Eğitimi

Odamız tarafından “ATSO AKADEMİ” çatısı altında ve Uluslararası Güneş Enerjisi Topluluğu-Türkiye Bölüm Derneği (GÜNDER) işbirliğinde “Yenilenebilir Enerji Kaynakları Eğitimi” (Rüzgar, Güneş, Jeotermal, Hidrolik, Biyokütle) alanlarında  07-08-09 Aralık 2017 tarihlerinde Odamız Atatürk Konferans Salonunda gerçekleştirilecektir.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

 

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2018 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • Yörex Yöresel Ürünler Fuarı