15.Bayim Olur Musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı

12 Ekim 2017 Perşembe

15.Bayim Olur Musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı bu yıl 12-15 Ekim 2017 tarihleri arasında, CNR Fuar Merkezi 5-6-7'inci hollerde gerçekleştiriliyor.


Fuar her geçen yıl büyüyerek Türk ekonomisine daha çok fayda sağlarken, tüm dünyadan gelen katılımcı ve ziyaretçiyle Türk markalarının uluslar arası arenada boy gösterebilmesine olanak sağlamaktadır. Avrupa ve Ortadoğu'nun  en büyük franchising fuarı unvanını elinde bulunduran fuar her sektörden  franchise ve bayilik ile büyümek isteyen, yeni iş ortakları arayan markalar ile girişimcileri bir araya getirecektir.

300 den fazla katılımcının yer aldığı fuarda bu yıl, franchise veren markalara ürün ve hizmet tedariki sağlayan markalarda standları ile yer alacak ve fuarda 'Tedarikçi özel bölümü' olacaktır. Tedarikçiler, fuarda artık ziyaretçi olarak değil, franchise veren firmalar ile aynı platformda katılımcı olarak yer alacak. Firmalar tedarikçilerini, tedarikçiler de müşterilerini aynı ortamda görebilecektir.

Fuarda bir diğer önemli gelişme; Dünyaca ünlü üç önemli franchise zirvesi gerçekleştirilecek. Cakarta'da düzenlenen Dünya Franchise Konseyi ve Asya Pasifik Konfederasyonu toplantılarına katılan UFRAD Başkanı Dr. Mustafa Aydın, WFC ve APFC  Dönem Başkanlıkları ile 2017 zirvelerini Türkiye'ye taşıdı. Asya Pasifik  Franchise Konfederasyonu ve Dünya Franchise Konseyi ile birlikte Avrupa Franchise  Federasyonu Toplantısı Ekim 2017 tarihinde UFRAD ev sahipliğinde, UFRAD Başkanı Dr. Mustafa Aydın'ın büyük destek ve uğraşlarıyla İstanbul'da, fuar ile eş zamanlı olarak gerçekleştirilecektir. Toplantılar kapsamında Amerika'dan Çin'e Güney Afrika'dan İngiltere'ye birçok ülkenin franchise dernekleri üye markaları ve yetkilileri İstanbul'da bir araya gelecekler..    

 

 

  

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2018 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • Yörex Yöresel Ürünler Fuarı