Dalgalı Piyasalarda Risk Yönetimi ve Korunma Semineri

15 Ocak 2018 Pazartesi

Büyümenin zayıf, likiditenin yüksek, faizlerin düşük olduğu mevcut küresel konjonktürde Türkiye gibi iç talebe ve dış kaynağa dayalı büyüyen ülkelerin göreceli olarak daha iyi performans göstermesini beklenmektedir. Küresel likiditenin bol ve faiz oranlarının düşük olması Türkiye'nin büyümek için ihtiyaç duyduğu dış tasarruflara düşük bir maliyetle ulaşmasını sağlayacaktır. Küresel büyümedeki yavaşlamaya paralel emtia fiyatlarındaki düşüş ekonomi yönetimine cari açığını azaltmasında ve enflasyonla mücadele etmesinde yardımcı olacak aynı zamanda ekonomi yönetiminin bu süreci iyi yönetmesi durumunda Türkiye mevcut küresel konjonktürden asgari hasarla çıkabilecektir. Bu da ancak piyasalarda ki risk yönetimini ve korunmasını sağlamak ile mümkün olabilecektir.


Odamız tarafından “ATSO AKADEMİ” çatısı altında “Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği (TSPB)” işbirliğinde “Dalgalı Piyasalarda Risk Yönetimi ve Korunma" bilgilendirme semineri 18 Ocak 2018 tarihinde Odamız Meclis Salon'unda ücretsiz olarak gerçekleştirilecektir.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2018 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination