Pazarlama İletişimi Eğitimi

9 Şubat 2018 Cuma

Günümüzde pazarlama iletişimi pazarlama faaliyetlerinin en önemli unsurlarından biri haline gelmiştir Pazarlama iletişimi, sanıldığı kadar karmaşık bir kavram değil. Sadece geniş kapsamlı bir alandır. İşletme, ürün ve marka hakkında tüketicileri bilgilendirmek, ikna etmek ve hafızalarında canlı kalmak önemli bir rekabetçi üstünlük iken bu faaliyetlerin dikkatli şekilde organize edilmesi de bir o kadar hayatidir. Bu kapsamda pazarlama yöneticilerinin geliştirdikleri tüm önerilerin içerisinde iletişim olduğunu unutmadan yani bütünleşik bir şekilde davranmaları gerekmektedir. Reklam ve halkla ilişkiler alanlarını kapsayacak şekilde gelişmekte olan pazarlama iletişimi alanında nitelikli insan kaynağı sağlamaya yönelik olmalısı gerekmektedir.


Odamız tarafından “ATSO AKADEMİ” çatısı altında “Pazarlama İletişimi Eğitimi” 07 Mart 2018 tarihinde Odamız Eğitim Salon'unda gerçekleştirilecektir.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız. 

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2019 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination