TS ISO/IEC 27001 Bilgi Güvenlği Yönetim Sistemi Dokümantasyon Eğitimi

6 Mart 2018 Salı

Bilgi güvenliği yönetim sistemi dokümanlarının gerektiği şekilde korunması ve kontrolden geçirilmesini sağlamak amacıyla dokümantasyonun kontrol edilmesi için standartta, bu zorunluluklar tanımlamaktadır. Bütün bu gereksinimler doküman ve kayıtların kontrol edilmesine olanak tanıyan bir dizi işlemler ve belirli bir süreç ile karşılanmaktadır. Bu konu, bilgi güvenliği kontrol önlemlerinin yanı sıra risk yönetimi için de hayati önem taşımaktadır. Bu dokümanlar sayesinde Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi’nin gerektiği gibi etkin bir şekilde çalıştığını göstermek için doküman ve kayıtların güvenilirliği ve güncel bir şekilde elde bulundurulması önemlidir.


Odamız, Türk Standartları Enstitüsü işbirliği ile “TS ISO/IEC 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Dokümantasyon Eğitimi” düzenlemiş olup; 14 Mayıs 2018 tarihinde Odamız Eğitim Salon'unda gerçekleştirilecektir.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2018 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination