Nefes Terapisi Eğitimi

26 Mart 2018 Pazartesi

Vücudumuzda nefes almanın meydana getirdiği etki, yaşamla duygu ve düşüncelerin arasında kurulmuş bir köprü gibidir. Nefes tekniklerinin uygulanması sonucunda, kişinin bilinci bundan etkilenmekte ve fiziksel tedavi sağlanmaktadır. Ani şekilde nefesin tetiklenmesiyle bilinç şekillenmektedir. Doğru nefes kişinin yaşamının genel performansını artırır, vücudumuza ve organlarımıza yaşamlarını sürdürebilmeleri için gereksinim duydukları oksijenin sağlanmasının yanında, vücuttan atılması gereken atık ve toksinlerden de kolayca kurtuluruz. Nefes teknikleri; duygu, zihin kontrolü ve farkındalığı yükseltip değişim ve dönüşümü sağlamaktadır.


Odamız tarafından “ATSO AKADEMİ” çatısı altında “Nefes Terapisi Eğitimi” bilgilendirme semineri 24 Nisan 2018 tarihinde Odamız Eğitim Salon'unda ücretsiz olarak gerçekleştirilecektir.

 

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.  

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2019 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination