Sri Lanka Ayurveda – Expo 2018

16 Nisan 2018 Pazartesi

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden (TOBB) alınan yazıda, Sri Lanka Ankara Büyükelçiliği’nin yazısına atfen, Sri Lanka Ulusal Ticaret Odası tarafından, Sağlık ve Yerli İlaçlar Bakanlığı desteği ile “Sri Lanka Ayurveda – Expo 2018” Uluslararası Yerli Sağlık Hizmetleri Fuarı ve Sempozyumunun 12-15 Temmuz 2018 tarihlerinde Sri Lanka’nın başkenti Kolombo’da BMICH Kongre Merkezinde düzenleneceği belirtilmektedir.


Söz konusu fuara Ayurveda/bitkisel, doğa dostu sağlıklı gıdalar ve içecekler, sağlık tesisleri/kaplıcaları,  Ayurveda hastaneleri, eğitim kurumları, yoga akupunktur, homeopati, güzellik bakım ürünleri, bitkisel kozmetik ürünler, vb. sektörlerden imalatçı firmaların katılımı beklenmektedir.

Etkinlik broşürü ve katılım formu TOBB web sitesi (www.tobb.org.tr) sağ panelinde “Hizmetler” başlığı altındaki Uluslararası İş İmkanları/Yurtdışı Etkinlikler bölümünden temin edilebilmekte olup, etkinliğe ilişkin bilgilere http://ayurveda-expo.lk/ web adresinden ulaşılabilmektedir.

AB ve Dış İlişkiler Müdürlüğü

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2019 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination