Moldova Otomotiv Günleri

27 Nisan 2018 Cuma

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden (TOBB) alınan yazıda, Moldova Cumhuriyeti Türkiye Büyükelçiliği’nin yazısına atfen, Moldova Ekonomi ve Altyapı Bakanlığı ile Moldova Yatırım ve İhracat Destek Ajansı (MIEPO) işbirliğinde, 29-30 Mayıs 2018 tarihlerinde, Kişinev’de, otomotiv bileşenleri ve tedarikçilerinin katılımları ile Moldova Otomotiv Günleri 2018’in gerçekleştirileceği bildirilmektedir.


Söz konusu etkinlik, Moldova’nın önde gelen sanayi etkinliklerinden olup, hükümet yetkilileri, firma sahipleri/temsilcileri ve akademisyenlerin katılımları beklenmektedir.

Konuyla ilgili bilgi almak isteyen üyelerimizin MIEPO ile e-posta (automotive.moldova@miepo.md) ile irtibata geçmesi gerekmektedir. Kayıt yaptırmak isteyen üyelerimizin ise http://automotivemoldova.com/ web adresini ziyaret etmeleri gerekmektedir.

AB ve Dış İlişkiler Müdürlüğü

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2019 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination