Uluslararası Avcılık ve Şahin Sergisi

27 Nisan 2018 Cuma

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nden alınan yazıda, T.C. Dışişleri Bakanlığı’ndan gelen bilgilendirmeye atfen, 04-08 Eylül 2018 tarihleri arasında Katar’da Uluslararası Avcılık ve Şahin Sergisi’nin düzenleneceği belirtilmektedir.


İlgili yazıda, avcılık ve şahin avcılığıyla ilgili kültürel mirasın canlandırılması ve bu alanda faaliyet gösteren yerli ve uluslararası firmalar arasında iş birliğinin teşvik edilmesini amaçlayan sergi kapsamında Doha Büyükelçiliğimize de bir alan ayırılmasının öngörüldüğü ifade edilmektedir.

Yazı devamında; söz konusu alanda avcılık ile şahin avcılığı, beslenmesi ve evcilleştirilmesinde kullanılan eski araçların sergilenebileceği, ayrıca film gösterisi dahil uygun görülecek diğer yollarla da sergiye iştirak edilebileceği ifade edilmektedir.

Serginin; avcılıkla ilgili ürünlerini sergilemeleri ve satışını yapmaları amacıyla Türk firmaları için fırsat teşkil edeceği belirtilmekte olup, söz konusu sergiyle ilgili aşağıda iletişim bilgileri sunulan görevliyle iletişime geçilebileceği belirtilmektedir.

Malaka Mohammed Al Sharim
Halkla İlişkiler Uzmanı 
Tel: +974 5579 2929, +974 4408 0999
Faks: +974 4408 1024
E-mail: m.alsharim@katara.net

 

AB ve Dış İlişkiler Müdürlüğü

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2019 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination