Türkiye-Küba Ticaret ve Yatırım Fırsatları Toplantısı (7 Haziran 2018 - Ankara)

29 Mayıs 2018 Salı

TOBB'dan gelen yazıda, Türkiye-Küba Ticaret ve Yatırım Fırsatları Toplantısının 7 Haziran 2018 tarihinde TOBB Merkez Binasında düzenleneceği iletilmektedir.


Yazıda ayrıca Küba Dış Ticaret ve Yatırım Bakan Yardımcısı Ileana Nuñez Mordoche'nin beraberindeki iş adamı heyetiyle 4-8 Haziran 2018 tarihlerinde ülkemizi ziyaret edeceği, söz konusu ziyaret kapsamında, 7 Haziran 2018 Perşembe günü saat 14:00’de maden-metal, inşaat, turizm, tarım, sanayi, gıda işleme ve paketleme sektörlerinde iş yapan firmalarımızla, TOBB Merkez Binasında “Türkiye-Küba Ticaret ve Yatırım Fırsatları” konulu bir toplantı gerçekleştirileceği belirtilmektedir. Toplantıya katılması beklenen heyet listesi için lütfen tıklayınız.

Söz konusu toplantıya katılacak olan firmalarımızın, ekte yer alan katılım formunu eksiksiz doldurarak en geç 4 Haziran 2018 tarihine kadar Odamıza (E-posta: global@atso.org.tr) iletmeleri gerekmektedir.

AB ve Dış İlişkiler Müdürlüğü

İlgili Dosyalar :

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2019 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination