Depremle Birlikte Yaşam, Yangın ve Sel-Su Baskınından Korunma Eğitimi

4 Haziran 2018 Pazartesi

Ülkemizin kaçınılmaz bir gerçeği olan deprem konusunda, bireyleri eğiterek afet bilincini yükseltmek, alınan önlemlerle afet riskinin azaltılabileceği bilgisini yaygınlaştırmak can ve mal kayıplarını en az seviyede tutmaktır. Yangından ise; en çok canlı hayatını, yerleşim yerlerini ve ormanları tehdit etmektedir. Bu sebepledir ki en çok korkulan doğal afetlerden biridir. İnsanların emek emek elde ettikleri mal varlıklarının ve daha da önemlisi canlarının dakikalar içinde yok olmasına neden olabilmektedir.Sel-su baksınları insanların en çok yaşadığı doğa olaylarının başında gelir. Söz konusu eğitim ile öncelikle bireylerin bu konularda bilinçlendirilmesi amaçlanmaktadır.


Odamız tarafından “ATSO AKADEMİ” çatısı altında “GEA Arama Kurtarma Ekoloji” işbirliğinde “Depremle Birlikte Yaşam, Yangın ve Sel-Su Baskınından Korunma Eğitimi” ücretsiz  olup; 28 Haziran 2018 tarihinde Odamız Antalya Kültür Sanat Eğitim Salon'unda gerçekleştirilecektir.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2019 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination