Fotoğraf Sanatı ve Psikoloji Bilgilendirme Semineri

20 Temmuz 2018 Cuma

Fotoğraf, kendine özgü dinamikleriyle, her kadrajda farklı alanlar yaratmaktadır. Bu alan, çoğu kez hissedilir ama kolay tarif edilemez. ‘Ruhsal alan’ olarak adlandırabileceğimiz bu olgu sanat tarihi, estetik ve daha önce baktığımız fotoğrafların varlığıyla yeniden biçimlenmektedir. Bu programda, fotoğrafların insan psikolojisinde yaptığı etkiler, aynı zamanda fotoğraf sanatçılarının fotoğraflarının psikoloji bilimi ile okuması, bir fotoğraf izlendiğinde hissedilenler, fotoğraf sanatçılarının çalışmaları, çekilen ve izlenilen fotoğrafların anlamlandırılması ve bu süreç ile beraber kişilerin günlük yaşamının stresinden uzaklaştırılıp, yeni bir ilgi alanı kazandırılarak kişisel ve görsel farkındalıkların arttırılması ile beraber hem iş yaşamlarına hem de bireysel hayatlarına fotoğraf sanatı ile farklı bir bakış açısı kazandırılması hedeflenmektedir.


Odamız tarafından “ATSO AKADEMİ” çatısı altında “Fotoğraf Sanatı ve Psikoloji Bilgilendirme Semineri” 12 Eylül 2018 tarihinde Odamız Antalya Kültür Sanat Eğitim Salon'unda ücretsiz olarak gerçekleştirilecektir.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2019 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination