Koçluk Şapkası İle Yönetmek Semineri

1 Ağustos 2018 Çarşamba

Koçluk, kişinin, deneyimli bir yönlendiricinin yol göstericiliğinde, güçlü ve gelişmesi gereken yönlerini keşfetmesine, beceri ve yetkinliklerini geliştirip yanlışlarını düzeltmesine, kendisine engel oluşturan sorunları fark edip çö¬zümler üretmesine dayanan bir öğrenme modelidir. Kurumsal koçluk, çalı¬şanın kısa ve uzun dönemli kurumsal hedefleri gerçekleştirmesini, perfor¬mansını sürekli yükseltmesini sağlamaya yönelik, kişiselleştirilmiş bir geli¬şim sürecidir. Seminerde, koçluk süreci hakkında bilgi almak isteyen, kurum içi koçluk uygulamasına başlamak ve geliştirmek isteyen yöneticiler ve İK yöneticileri için büyük önem taşımaktadır.


Odamız tarafından “ATSO AKADEMİ” çatısı altında “Koçluk Şapkası İle Yönetmek” bilgilendirme semineri 28 Ağustos 2018 tarihinde Odamız Eğitim Salon'unda ücretsiz olarak gerçekleştirilecektir.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2019 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • Yörex