Yaratıcı Problem Çözme ve Karar Alma Teknikleri Eğitimi

8 Ağustos 2018 Çarşamba

İş hayatında insanları birbirinden ayıran en önemli özellik, yaratıcı problem çözme ve karar verme yeteneğidir. Karşı karşıya kalınan her türlü probleme hızlı ve kolaylıkla çözüm üretebilmek, bunun için de problemi doğru tanımlayabilmek ve iyi analiz edebilmek çok önemlidir. İnsanların yaratıcı düşünceleri ortaya çıkarıldığında, problemler karşısında geliştirdikleri çözme becerileri onların her zaman bir adım önde olmalarını sağlar. Eğer üretilen fikir işe yaramıyorsa, işe yarar bir çözüm elde edene kadar yeni bir fikir ya da problem çözme tekniği uygulanmalıdır. Söz konusu eğitimde, problem çözme tekniklerini etkili kullanmanızı sağlayacak bazı yollar ve teknikler önererek üstesinden nasıl gelebileceği üzerinde durulacaktır.


 
Odamız tarafından “ATSO AKADEMİ” çatısı altında “Yaratıcı Problem Çözme ve Karar Alma Teknikleri Eğitimi” 07 Eylül 2018 tarihinde Odamız Eğitim Salon'unda gerçekleştirilecektir.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2019 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination