Pakistan Fuarları

29 Ağustos 2018 Çarşamba

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden (TOBB) alınan yazıda Pakistan Ankara Büyükelçiliği’nin yazılarına atfen, Pakistan’da gerçekleştirilecek etkinliklere ilişkin bilgiler verilmektedir.


Buna göre;

  • 14-16 Eylül 2018 tarihlerinde, İslamabad Serena Otel’de, Ravalpindi Ticaret ve Sanayi Odası tarafından, “1. Değerli Taşlar ve Mücevher Fuarı” düzenleneceği bildirilmektedir. Söz konusu fuarda belirtilen sektördeki kesme, maden çıkarma ve şekil verme ile uğraşan firmaların katılmaları beklenmektedir. Konuyla ilgili detaylı bilgiye www.rcci.org.pk adresinden ulaşılabilmektedir.
  • 18-20 Ekim 2018 tarihlerinde, Lahore Ticaret Merkezi’nde, Pakistan Ticaret Fuarı 2018’in, düzenleneceği bildirilmektedir. Firmalar arası ikili görüşmelerin de gerçekleştirilmesi öngörülen etkinlikte, Pakistan ekonomisindeki tüm sektörlerden temsilcilerin yer alacağı ifade edilmektedir. Konuyla ilgili detaylı bilgiye www.pakistantradeshow.com adresinden ulaşılabilmektedir.
    Konuyla ilgili detaylı bilgiye belirtilen adreslerden ulaşılamaması durumunda, Pakistan’ın Ankara Büyükelçiliği (0312 427 14 10) ile iletişime geçilebilecektir.

Üyelerimizin bilgilerine sunulur.

AB ve Dış İlişkiler Müdürlüğü

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2019 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination