Etkin Tahsilat ve Satınalma Teknikleri Eğitimi

31 Ağustos 2018 Cuma

Bu eğitim ile kişiler iletişimin temel ilkelerini öğrenerek, hem kurumu profesyonel şekilde temsil etmenin hem de tahsilatı hızlandırmanın teknikleri ile müşteriyi kırmadan ve kaybetmeden nasıl olumlu ifadeler geliştirebileceklerini kavrayacaklar ve alacaklı konumunda olmanın avantajını kullanabilecekledir. Rekabet ortamında şirket karlılığnı gözetmek ve ikna etmenin gücü ile satın alma süreçlerini doğru yönetebilmek şirketlerin en önemli kazanç kaynağıdır. Satınalma tekniklerini kavramakla; zor müşteri profillerini nasıl ele almak gerektiği konusunda farklı davranış tarzlarını öğrenerek tahsilat sürecinde kolaylıkla tahsilatın gerçekleştirilmesi sağlanacaktır.


Odamız tarafından “ATSO AKADEMİ” çatısı altında “Etkin Tahsilat ve Satınalma Teknikleri Eğitimi” 09 Ekim 2018 tarihinde odamız Eğitim Salon'unda gerçekleştirilecektir.

 

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2019 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination