İş hayatında Protokol Kuralları, İletişimde Mesafe ve Sosyal Davranış ile Davranışların Dili Eğitimi

4 Eylül 2018 Salı

İş hayatında kurumsal kültür ve imajın oluşmasında ve kurum temsilinde sosyal davranış ve protokol kurallarının önemi, rolü ve gerekliliğini bilmek ve ona göre davranış sergilemek önem taşımaktadır.İş görüşmelerinde veya çalışmaya başlandığında; iş hayatına dair protokol kurallarını bilmek, saygınlık ve özgüven kazandırmaktadır. İş hayatında protokol kuralları, insanların kurumsal yaşamlarında birbirleriyle ilişkilerinde uyumlu ilişkiler geliştirmelerini ve sürdürmelerini sağlamaktadır. Söz konusu eğitim ile katılımcılara iş yaşamındaki profesyonel tutum ve davranışları uygulama becerisinin geliştirilmesi amaçlanmaktadır.


Odamız tarafından “ATSO AKADEMİ” çatısı altında “İş hayatında Protokol Kuralları, İletişimde Mesafe ve Sosyal Davranış ile Davranışların Dili Eğitimi”  12 Ekim 2018 tarihinde Odamız Antalya Kültür Sanat Eğitim Salon'unda gerçekleştirilecektir.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2019 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination