Sigorta Acenteleri için İnternet ve Sosyal Medya Pazarlaması Eğitimi

4 Eylül 2018 Salı

Günümüzde sosyal medya, hızlı bir şekilde tepki verebilmeniz ve bilgiyi yaymanız için fırsatlar sunmaktadır. Sosyal medya pazarlaması ile hedefimiz insanları satın almaya zorlamak değil markamızın etrafında bir topluluk yaratmak ve büyütmek olmalıdır. Sigorta acenteleri için sosyal medya; iletişim kurmak ve potansiyel müşterileriler ile ilişkileri geliştirmek için kullanılmalıdır. Söz konusu eğitim ile katılımcılara sigortacılığın ve bireysel emeklilik sistemlerinin geleceği olan internet üzerinden satış ve pazarlama çalışmalarında, etkin ve uygulamalı biçimde bilgilendirerek bu yeni trendlerle daha başarılı olmalarını sağlamaktır.


Odamız 40 Grup üyelerine yönelik olarak “ATSO AKADEMİ” çatısı altında “Sigorta Acenteleri için İnternet ve Sosyal Medya Pazarlaması Eğitimi”  13 Ekim 2018 tarihinde Odamız Meclis Salon'unda gerçekleştirilecektir.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2019 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination