Uluslararası Sokak Lezzetleri Festivali 7 Eylül’de başlıyor

5 Eylül 2018 Çarşamba

Odamızın da destekleriyle, dünya mutfaklarını kentimizde buluşturacak olan “Uluslararası Sokak Lezzetleri Festivali” 7-8-9 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilecek.


Festival, Aktur Lunapark Yanı Festival Alanı’nda, yaklaşık 10.000 m2 alan üzerine kurulacak olup, 15 ülke ve Türkiye’nin farklı şehirlerine özgü yaklaşık 200 farklı sokak lezzetini ziyaretçiler ve turistlerle buluşturacak.

Festivale katılacak alanında marka olmuş lezzetler food trucks, triportör satış araçları, seyyar el arabaları ve stantlardan satış yapabilecek.

Festival boyunca farklı lezzetlerin yanı sıra sokak sanatçıları ve ünlü grupların konserleri ve gün boyu sürecek çocuklara yönelik çeşitli aktiviteler de düzenlenecek.

Festival, üç boyunca 12.00 – 23.00 saatleri arasında ziyaretçilere açık olacak.  Günlük programlar, aktiviteler, ulaşım ve diğer konularla ilgili detaylı bilgiye www.sokaklezzetlerifest.com adresinden ulaşılabilir.

Üyelerimizin ve ilgililerin bilgilerine sunulur.


İletişim:
Telefon: +90 242 324 54 36
E-posta: info@marcaevent.com

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2019 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination