Sağlık Turizmi ve Uluslararası Pazarlaması Eğitimi

5 Eylül 2018 Çarşamba

Dünyada ve ülkemizde sağlık turizmi son yıllarda hızla yükselen bir trend olup, çok önemli bir alternatif turizm çeşididir. Sağlık turizmi, uluslararası sağlık amaçlı hareketlilik potansiyelini kullanarak sağlık kuruluşlarının büyümesine imkan veren bir sektördür. Ülkemizde son yıllarda daha bir önem kazanan sağlık turizminin uluslararası arenada daha fazla tercih edilirliğini arttırmak gerekmektedir. Söz konusu eğitim ile günden güne büyük bir gelişim gösteren sağlık ve medikal turizm konularında planlama, pazarlama ve satış ile uluslararası pazarlamada başarı için anahtar niteliğinde bilgilerin aktarılması amaçlanmaktadır.


Odamız 36, 45.ve 49. Meslek Gruplarına yönelik olarak  “ATSO AKADEMİ” çatısı altında “Sağlık Turizmi ve Uluslararası Pazarlaması Eğitimi” ücretsiz olarak 15 Ekim 2018 tarihinde Odamız Meclis Salon'unda gerçekleştirilecektir.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2019 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination