Ar-Ge Merkezleri ve Ar-Ge Teşvikleri Eğitimi

6 Eylül 2018 Perşembe

Teknolojik gelişmelerin temel amacı ve özü daha az harcama ile kısa zamanda çok iş yaparak işletme karını maksimize etmektir. Artık girişimciler Ar-ge çalışmalarına yönelmişler ve üretimlerini bu noktada değerlendirmektedirler. Globalleşen yeni ekonomi anlayışının tek itici gücü ve onu ayakta tutan tek desteği süratle değişen ve gelişen teknolojidir. Teknolojik gelişmeler içeren uğraşılar ise bir bütün olarak Ar-ge çalışmalarıdır. Bu eğitimde arge çalışmalarında ülkemizin söz konusu olan bilgi devriminin neresinde yer alabildiğinin genel hatlar halinde bahsedilerek, bu konudaki teşvikler ve uygulamalar hakkında bilgi verilmesi amaçlanmaktadır.


Odamız tarafından “ATSO AKADEMİ” çatısı altında “Ar-Ge Merkezleri ve Ar-Ge Teşvikleri Eğitimi23 Ekim 2018 tarihinde Odamız Antalya Kültür Sanat Eğitim Salon'unda gerçekleştirilecektir.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2019 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination