“Türkiye Sermaye Piyasaları Kongresi” 13-14 Kasım 2018 tarihlerinde düzenlenecektir.

17 Eylül 2018 Pazartesi

Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği tarafından alınan yazıda; Türkiye Sermaye Piyasaları Kongresi’nin üçüncüsü’nün “Gelecek” temasıyla 13-14 Kasım 2018 tarihlerinde İstanbul’da düzenleneceği belirtilmektedir.


Bahse konu etkinlikte; teknolojide yaşanan gelişmeler, tüm sektörlerde iş yapma modellerini yıkıcı olarak dönüştürmekte, yapısal değişim ihtiyacını ve bu değişimin finansmanının tartışılmasının gerektiği belirtilmiştir. Bu nedenle Kongre, reel sektörü ve finansal hizmetler sektörünü etkileyen yapay zeka, makine öğrenimi, nesnelerin interneti, algoritmik işlemler, robot danışmanlar gibi geleceği şekillendiren konu başlıklarını içerecek şekilde fütüristik bir bakış açısıyla düzenlenecektir.

Kongre’de dünyaca ünlü uzmanlar ile uluslararası uygulamaları içeren oturumlar gerçekleştirmek yoluyla, kamu karar alıcı birimlerinin temsilcilerinin, sermaye piyasası kurumları temsilcilerinin, yatırımcıların, reel sektör temsilcilerinin bir araya gelmesini, güncel gelişmeler konusunda en yetkin kişilerden bilgi almasını, sayılan tüm paydaş grubunun gündemine sermaye piyasası kavramının dahil edilmesi hedeflenmektedir. Kongre’nin 6.000 civarında ziyaretçisinin olması hedeflenmekte olup katılımcılar, kongredeki tüm panellere ücretsiz katılabilmektedirler.

Kongreye katılmak isteyenlerin http://www.sermayepiyasalarikongresi.org.tr/onlinekayit adresinden kayıt olmaları gerekmekte olup İlgili üyelerimize duyurulur.

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2019 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination