Uluslararası Gümrük Forumu Rusya Görüşleri

15 Ekim 2018 Pazartesi

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB)’dan Odamıza gelen yazıda, T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’nın ilgili yazısına atfen, T.C. Ticaret Bakanlığı Bakan Yrd. Gonca Yılmaz Batur tarafından, Rusya Federal Gümrük Servisi Başkanı Vladimir Bulavin’in davetiyle 24-25 Ekim 2018 tarihlerinde Moskova’da düzenlenecek olan Uluslararası Gümrük Forumu-2018 adlı etkinliğe katılım sağlanması ve Gümrük İdaresi Başkanları arasında ikili görüşme gerçekleştirilmesinin öngörüldüğü bildirilerek, görüşmede gündeme getirilmesi gereken hususlar hakkında TOBB’un görüş ve taleplerinin sorulmakta olduğu bildirilmektedir.


Bu çerçevede, TOBB’un görüş ve taleplerine esas oluşturmak üzere, varsa konu ile ilgili değerlendirmelerinizin 15 Ekim 2018 Pazartesi gününe kadar Odamız AB ve Dış İlişkiler Müdürlüğüne (global@atso.org.tr) ulaştırılması hususunu bilgilerinize sunarız.

 

AB ve Dış İlişkiler Müdürlüğü

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2019 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination