Yeni Pazarlar Bulma, Pazar Araştırması, Dağıtım, Fiyatlandırma, ve Yurtdışı Pazar Geliştirme Teknikleri Eğitimi

15 Ekim 2018 Pazartesi

Müşteri sayısının sınırlı, ürün ve firma sayısının oldukça fazla olduğu uluslararası pazarlarda başarılı olmak ve yoğun rekabete karşı ihracatı gerçekleştirmek için ürün ve pazar odaklı çalışmak ve hedef pazar seçimi çok önemlidir. Hedef pazar seçimi, ihracat stratejisi oluşturmanın ilk ve en önemli adımıdır. İhracata başlayarak, kalıcı ve sürekli satışın sağlanabilmesi için firmaların alt yapılarının oluşturulması ve ayrıca müşteri memnuniyetini ön planda tutarak satışların artırılması sağlanmaktadır. Müşterilerimize nasıl bir değer katacağımızı, rakiplerin neler sunduğunu, pazardaki fırsatları ve tehditleri bilmek oldukça önemlidir.


Odamız tarafından “ATSO AKADEMİ” çatısı altında “Yeni Pazarlar Bulma, Pazar Araştırması, Dağıtım, Fiyatlandırma ve Yurtdışı Pazar Geliştirme Teknikleri Eğitimi ” 21 Kasım 2018 tarihinde Odamız Antalya Kültür Sanat Eğitim Salon'unda  gerçekleştirilecektir.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız. 

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2019 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination