Eğiticinin Eğitimi (45 saatlik MEB Onaylı)

17 Ekim 2018 Çarşamba

Öğrenme ve öğretme hayatın her alanında var olan, yaşam boyu devam eden bir süreçtir. Bu noktada özellikle iş yaşamının içinde faaliyet gösteren yetişkin bireylerin yeni bilgi ve becerilerle donatılması, tutumlarının ve bakış açılarının değiştirilmesi, eksiklerinin tamamlanması için yürütülecek eğitim faaliyetleri apayrı bir önem taşımaktadır. Söz konusu eğitim ile amaçlanan yetişkin eğitiminin temel ilkelerini öğrenmek, yetişkin eğitiminde öğrenme modellerini kavramak, etkin bir eğitim programı içeriği ve görsel malzemeleri tasarlamak, eğitim sunumunda etkinlik sağlamak, zor katılımcıları yönetebilmek, interaktif, akılda kalıcı ve zevkli bir eğitim programını oluşturabilmektir.


Odamız tarafından “ATSO AKADEMİ” çatısı altında “Eğiticinin Eğitimi (45 saatlik MEB Onaylı)”   06-22 Kasım 2018 tarihleri arasında Odamız Eğitim Salon'unda gerçekleştirilecek tir.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2019 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination