Dikkati ve Üretkenliği Geliştirme Bilgilendirme Semineri

22 Ekim 2018 Pazartesi

Üretken kişiler günlerinin nasıl başlayıp, hangi görevle biteceğini bilirler. Bu sayede bütün günü verimli hale getirebilirler. Üretkenlik ve motivasyon, girişimci ve kariyer sahibi kişilerin günlük olarak ihtiyaç duyduğu ve bolca tükettiği iki etkendir. Verimliliği ve motivasyonu artırmanın sırrı uzun saatler çalışmak değil, dikkatli ve akıllıca çalışmaktır. Birçok kişi uzun saatlerini harcayarak kendini işe adadığını düşünsede, yapılan işte alınan verimlilik çok yüksek olmayabilir. Bunun nedeni ise gerekli verimliliğin sağlanmamasıdır. Şirket yöneticileri olarak hem kendi veriminizi hem de çalışanlarınızın verimini artırmak için bazı önlemler alabilir ve çalışanlarınızı bu yöntemlerle teşvik edebilirsiniz.


Odamız tarafından “ATSO AKADEMİ” çatısı altında “Dikkati ve Üretkenliği Geliştirme Bilgilendirme Semineri”  22 Kasım 2018 tarihinde Odamız Antalya Kültür Sanat Eğitim Salon'unda ücretsiz gerçekleştirilecektir.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
TS 10002