“Antalya Dijital Hafıza Haritası” Projesi Hizmet Alımı İhalesi

16 Kasım 2018 Cuma

“Antalya Dijital Hafıza Haritası” Projesi Hizmet Alımı İhalesi 23.11.2018 tarihinde saat 14:00’da Odamızda yapılacaktır.


Antalya Ticaret ve Sanayi Odası, Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı 2018 yılı Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Antalya ilinde “Antalya Dijital Hafıza Haritası” projesi için bir hizmet alımı ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır. İhale kapsamında Dijital Hafıza Haritası Uygulaması Hizmeti alınacaktır.

İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren İhale Dosyası, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Göksu Mah. Gazi Bulvarı No:481 Kepez / ANTALYA adresinden veya www.baka.org.tr ve www.atso.org.tr internet adreslerinden temin edilebilir.

Teklif teslimi için son tarih ve saat: 23.11.2018 Saat: 13:00

Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar; www.atso.org.tr ve www.baka.org.tr internet adresinde yayınlanacaktır.

Teklifler, 23.11.2018 tarihinde, saat 14:00’da ve Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Göksu Mah. Gazi Bulvarı No:481 Kepez / ANTALYA adresinde yapılacak oturumda açılacaktır.

İhale dosyaları için tıklayınız.

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2018 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination