GROWTECH Fuarı ATSO Standı İkili İş Görüşmeleri ve II.Tarım Inovasyon Yarışması Ödül Töreni

13 Kasım 2018 Salı

2017 yılında, inovasyon vizyonunun tarım sektöründe de yaygınlaştırılması amacıyla, Odamızın öncülüğünde, GROWTECH Eurasia Uluslararası Sera, Tarım Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı kapsamında düzenlenen ve yoğun ilgi gören, ATSO GROWTECH Tarım İnovasyon Yarışmasının bu yıl ikincisi düzenlenecektir.

ATSO GROWTECH Tarım İnovasyon Ödülü, inovasyon/yenileşme kültürünün gelişmesini, ekonomiye yeni ürün, yeni üretim ve hizmet alanlarının kazandırılmasını, araştırma-geliştirmeye dayanan yüksek katma değerli üretimi, beşeri sermayenin ve fikri mülkiyet haklarının gelişmesini teşvik edilmesi amacıyla, beş kategoride gerçekleştirilecek:

·  Sera ve Sulama Teknolojileri
·  Bitki Besleme ve Koruma
·  Tarım Makineleri ve Teknolojileri
·  Tohum, Fide ve Bitki Islahı
·  Tarımsal Bilişim

Yarışmaya katılan ürün, hizmet ve projeler, Seçici Kurul’un değerlendirmesinden geçerek belirlenecektir. Gelen tüm başvuru dosyaları seçici kurul tarafından ön değerlendirmeye alınacaktır, ön elemeden geçen başvurular davet edilerek, sunumları değerlendirilecek ve yarışmayı kazanan beş kategorinin temsilcileri belirlenecektir. Kazananlara, ödülleri törenle 29 Kasım 2018 tarihinde, fuar alanında takdim edilecektir.

Fuarda, kazanan projeler ATSO Standı içerisinde ayrılan bölümde sergilenecektir. ATSO bu yıl fuara 54 m2’lik bir standla katılım gösterecektir, ATSO Standı içerisinde ayrılan bölümde, fuarda standı olmayan ATSO üyeleri için, önceden KOBİ ve Yatırım Destekleri Müdürlüğü’ne bildirilmesi durumunda ikili iş görüşmelerini yapabilecekleri bir alan da bulunmaktadır.

Tüm üyelerimize önemle duyurulur.

KOBİ ve Yatırım Destekleri Müdürlüğü

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2019 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination