İş Kurma, Kurumsallaşma, Yönetim Modelleri, Stratejik Düşünme ve Hedef Belirleme Eğitimi (40 Saat)

19 Kasım 2018 Pazartesi

Değişimlerin sürekli ve giderek ivme kazanan bir şekilde meydana geldiği, rekabetin yoğun şekilde yaşandığı, iletişim hızının arttığı ve iletişim alanının giderek genişlediği, iç ve dış müşteri odaklı stratejilerin önem kazandığı günümüzde, işletmeler varlıklarını devam ettirebilmek için günün koşullarına uyum sağlamak zorundadırlar. Söz konusu uyumun düzeyi işletmelerin kurumsallaşma, yönetim modelleri, stratejik düşünme düzeyi ile doğru orantılı olarak artar ya da azalır. Yönetim modelleri olan ve hedef belirleyen işletmeler çevresel koşullara uyum sağladıktan sonra yapılarını oturtur ve sağlam organizasyon yapılarıyla, kurumsal değerler ve oluşturulmuş sistemlerle devamlılıklarını sağlarlar.


Odamız tarafından “ATSO AKADEMİ” çatısı altında “İş Kurma, Kurumsallaşma, Yönetim Modelleri, Stratejik Düşünme ve Hedef Belirleme Eğitimi (40 Saat)” 06-26 Aralık 2018 tarihleri arasında Odamız Eğitim Salon'unda  gerçekleştirilecektir.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2019 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination