Üst Düzey Yönetici Asistanlığı Eğitimi (50 Saat)

21 Kasım 2018 Çarşamba

İnsan kaynakları alanında yaşanan değişim, yeni ekonomi ve teknolojik gelişmeler, örgütlerde önemli fonksiyonları yerine getiren yönetici asistanlığı mesleğinin içeriğini de değiştirmektedir. Bu nedenle yönetici asistanı, sekreterlik bilgisi ötesinde yönetimin fonksiyonlarını bilen ve gerektiği zaman yöneticinin denetleme yetkisi dışında yer alan tüm süreçlerde etkin rol alabilecek özelliklere sahip olması gerekmektedir Bu gelişmelere paralel olarak yöneticiler ve firma sahipleri, yönetici asistanlığı pozisyonu için alanında tam profesyonel, donanımlı, iletişim yetenekleri gelişmiş uzman personele ihtiyaç duymakta ve arayışlarını bu vasıflar üzerinden gerçekleştirmektedirler.


Odamız tarafından “ATSO AKADEMİ” çatısı altında “Üst Düzey Yönetici Asistanlığı (50 Saat)”  17-27 Aralık 2018 tarihleri arasında Odamız Eğitim Salon'unda gerçekleştirilecektir.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız. 

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2019 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination