İşletme Bellek İlişkisi Bilgilendirme Semineri

21 Kasım 2018 Çarşamba

Zihnimizde gerçekleşen fark etme-kaydetme-hatırlama ve unutmayla ilgili bölümlerden oluşan bir zincirdir. Bütün sahip olduğumuz bilgiler belleğimize kaydedilmektedir. Küresel rekabetin hızla arttığı iş ortamında işletmeler için çevreyle iletişim içinde olmak, çevreden gelecek bilgileri takip etmek ve bu bilgilere göre kendi yapısını oluşturmak tercihin ötesinde zorunluluğa dönüşmüştür. Günümüzde artık maliyet unsurlarından, sermayeden daha önemli olan faktör bilgidir. Bilgi tüm işletmeler için rekabet etmede kullanılacak en önemli güçtür. Söz konusu seminerde katılımcılar zihinsel problem çözümü ve işletme gelişimi ile ilgili bilgi sahibi olarak bellek kuralları ile işletmelerini yönetebileceklerdir.


Odamız tarafından “ATSO AKADEMİ” çatısı altında “İşletme Bellek İlişkisi Bilgilendirme Semineri” 14 Aralık 2018 tarihinde Odamız Antalya Kültür Sanat Eğitim Salon'unda ücretsiz olarak gerçekleştirilecektir.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2019 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination