Dış Ticaret Bilgilendirme Seminerleri (26-30 Kasım 2018 - Antalya, Burdur, Isparta, Kaş, Manavgat)

22 Kasım 2018 Perşembe

T.C. Ticaret Bakanlığı'nın görev alanına giren konularda iş çevrelerinin bilgilendirilmesi amacıyla T.C. Ticaret Bakanlığı, Türkiye İhracatçılar Meclisi ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği koordinasyonu; Antalya Organize Sanayi Bölgesi, Burdur Ticaret ve Sanayi Odası, Isparta Ticaret ve Sanayi Odası, Kumluca Ticaret ve Sanayi Odası, Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası işbirliği ile Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği (BAİB) organizasyonunda; 26-30 Kasım 2018 tarihleri arasında Antalya, Burdur, Isparta, Kaş ve Manavgat'ta Dış Ticaret Bilgilendirme Seminerleri düzenlenecektir.


Seminerlere katılım ücretsiz ve herkese açık olup, en geç 22 Kasım 2018 Perşembe günü mesai bitimine kadar ekte yer alan katılım formunun doldurulması ve BAİB'e (Faks: 0242 311 7900, e-posta: arge@baib.gov.tr) iletilmesi gerekmektedir.

Seminer programı ve seminer yerleri ile ilgili detaylı bilgi ektedir.

Üyelerimizin bilgisine sunulur.

AB ve Dış İlişkiler Müdürlüğü

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2019 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination