Dijital Pazarlama Eğitimi (30 Saat)

22 Kasım 2018 Perşembe

Dijital pazarlama, bir firmanın veya markanın dijital ortamdaki pazarlama sürecine verilen addır. Günümüzün en yeni ve en geliştirilmeye müsait olan pazarlama yöntemidir. Dijital pazarlama yöntemleri, gelişen teknolojiye bağlı olarak, sürekli değişim göstermektedir. Bu değişiklikler; ortamlar, kullanıcı davranışları, satın alma alışkanlıkları, satış yöntemleri, yeni izleme ve ölçümleme yöntemleri üzerinde etkili olmaktadır. Dijital pazarlamadan verim almak için öncelikle bir dijital pazarlama stratejisi oluşturulmalıdır. Söz konusu eğitimde bu stratejinin temelleri üzerinde durularak kullanıcı etkileşimi ve kullanıcı davranışı verileri analiz edilerek daha etkin pazarlama stratejilerinin geliştirilmesi amaçlanmaktadır.


Odamız tarafından “ATSO AKADEMİ” çatısı altında “Dijital Pazarlama Eğitimi (30 Saat)” 10-12-17-19  Aralık 2018 tarihlerinde Odamız Eğitim Salon'unda gerçekleştirilecektir.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2019 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination